Przychodząc do BlueBalloons spotkacie Elę i Andrzeja Golc.
Ela jest z wykształcenia pedagogiem i pracuje z dziećmi, z zamiłowania oraz chęci wyrażania siebie - fotografem. Lubi przebywać z ludźmi, podróżować czasami gotuje.
Andrzej jest wykładowcą, pracuje ze studentami, pokazuje im praktyczną stronę fotografii, projektuje, jeździ rowerem, jest fanem BBC. Prace Andrzeja znajdziecie na stronie www.golc.photo

Czym jest BlueBalloons ?
To przede wszystkim radość z fotografowania ludzi i wszystkiego, co fotografowanie ze sobą niesie.
To radość ze spotkań, kreacji, rozumienia i odkrywania osobowości naszych gości oraz wyjątkowych miejsc. To możliwość bezpośredniej relacji z „podmiotem” zdjęcia, czymś, czego brakuje nam na co dzień w fotografii produktu i architektury.
Fascynuje nas reakcja ludzi w obliczu obecności kamery, lubimy odkrywać oczekiwania i zestawiać je z naszymi wizjami. Rozumiemy że sesja fotograficzna jest wyjątkowym, często stresującym wydarzeniem, dlatego staramy się szanować czas, prywatność i słabości naszych gości.
Inspirujemy się starymi fotografiami portretowymi, gdzie mimo prostej formy można odczuć podniosłą chwilę. Zdajemy sobie sprawę, że na przestrzeni lat fotografia zmieniła swoją formę i funkcję jednak często podczas sesji wyczuwamy tę samą podniosłą atmosferę.
Oferujemy wiedzę o świetle, barwach, perspektywie, oraz procesie kreowania dwuwymiarowego obrazu. Dlatego ważne jest dla nas, żeby efekty naszej pracy trafiały na papier. Tak jak wielu fotografów uważamy, że dopiero w takiej formie fotografia jest skończona i że jej odbiór jest nieporównywalnie pełniejszy niż wyświetlanie jej na ekranach, jest również zgodny z naszym zamierzeniem.


Kontakt z Elą:
tel. 507 371 557
e-mail: ela@blueballoons.eu


Kontakt z Andrzejem:
tel. 505 649 407
e-mail: andrzej@golc.photo

 
BLUEBALLOONS FOTOGRAFIA | WWW.BLUEBALLOONS.EU | TEL. 507 371 557 / 505 649 407
FOTOGRAFIA PORTRETOWA | FOTOGRAFIA RODZINNA | FOTOREPORTAŻ | FOTOGRAFIA SZKOLNA | FOTOGRAFIA PRZEDSZKOLNA