Czym jest BlueBalloons ?
To przede wszystkim radość z fotografowania ludzi i wszystkiego, co ich fotografowanie ze sobą niesie.
To radość ze spotkań, kreacji, rozumienia i odkrywania osobowości naszych gości oraz wyjątkowych miejsc.
To możliwość bezpośredniej relacji z „podmiotem” zdjęcia, czymś, czego brakuje nam na co dzień w fotografii produktu i architektury.
Fascynuje nas reakcja ludzi w obliczu obecności kamery, lubimy odkrywać oczekiwania i zestawiać je z naszymi wizjami. Rozumiemy że sesja fotograficzna jest wyjątkowym, często stresującym wydarzeniem, dlatego staramy się szanować czas, prywatność i słabości naszych gości.
Inspirujemy się starymi fotografiami portretowymi, gdzie mimo prostej formy można odczuć podniosłą chwilę. Zdajemy sobie sprawę, że na przestrzeni lat fotografia zmieniła swoją formę i funkcję jednak często podczas sesji wyczuwamy tę samą podniosłą atmosferę.
Oferujemy wiedzę o świetle, barwach, perspektywie, oraz procesie kreowania dwuwymiarowego obrazu. Dlatego ważne jest dla nas, żeby efekty naszej pracy trafiały na papier. Tak jak wielu fotografów uważamy, że dopiero w takiej formie fotografia jest skończona i że jej odbiór jest nieporównywalnie pełniejszy niż wyświetlanie jej na ekranach, jest również zgodny z naszym zamierzeniem.

Back to Top